Line-up

  1. Arcade Fire

    Arcade Fire

    Thursday Main Stage
  2. The War On Drugs

    The War On Drugs

    Thursday Main Stage
  3. Imagine Dragons

    Imagine Dragons

    Saturday Main Stage
  4. Kendrick Lamar

    Kendrick Lamar

    Saturday Main Stage
  5. Travis Scott

    Travis Scott

    Friday Main Stage
  6. Oscar And The Wolf

    Oscar And The Wolf

    Friday Main Stage
  7. Amenra

    Amenra

    Friday Marquee
  8. A-Trak

    A-Trak

    Friday Boiler Room
  9. Death From Above

    Death From Above

    Thursday Marquee
  10. Flogging Molly

    Flogging Molly

    Thursday Main Stage
  11. Goose

    Goose

    Friday Dance Hall
  12. Incubus

    Incubus

    Friday Marquee
  13. Justice

    Justice

    Saturday Marquee
  14. Madensuyu

    Madensuyu

    Friday Club
  15. Róisín Murphy

    Róisín Murphy

    Saturday Marquee
  16. The Wombats

    The Wombats

    Saturday Marquee
  17. Grizzly Bear

    Grizzly Bear

    Thursday Marquee
  18. The Black Angels

    The Black Angels

    Saturday Castello
  19. You Me At Six

    You Me At Six

    Friday Marquee
  20. The Sore Losers

    The Sore Losers

    Friday Marquee
  21. Bonobo

    Bonobo

    Thursday Marquee
  22. Deaf Havana

    Deaf Havana

    Friday Club
  23. Nina Kraviz

    Nina Kraviz

    Saturday Dance Hall
  24. Friction

    Friction

    Thursday Boiler Room
  25. Kodaline

    Kodaline

    Friday Main Stage
  26. Trixie Whitley

    Trixie Whitley

    Thursday Marquee
  27. Tourist LeMC

    Tourist LeMC

    Thursday Dance Hall
  28. Gogo Penguin

    Gogo Penguin

    Saturday Club
  29. King Gizzard & The Lizard Wizard

    King Gizzard & The Lizard Wizard

    Saturday Club
  30. Bazart

    Bazart

    Saturday Main Stage
  31. Charlotte de Witte

    Charlotte de Witte

    Thursday Boiler Room
  32. Denis Sulta

    Denis Sulta

    Thursday Booth
  33. Tamino

    Tamino

    Saturday Marquee
  34. Cigarettes After Sex

    Cigarettes After Sex

    Saturday Club
  35. Hockey Dad

    Hockey Dad

    Friday Marquee
  36. Jordan Rakei

    Jordan Rakei

    Saturday Club
  37. Brockhampton

    Brockhampton

    Thursday Dance Hall
  38. Dimension

    Dimension

    Friday Boiler Room
  39. Kölsch

    Kölsch

    Saturday Boiler Room
  40. Hazard B2B Hype feat. MC Daddy Earl

    Hazard B2B Hype feat. MC Daddy Earl

    Friday Boiler Room
  41. Call Super

    Call Super

    Friday Booth
  42. Møme

    Møme

    Saturday Dance Hall
  43. Yonaka

    Yonaka

    Thursday Club
  44. Nothing But Thieves

    Nothing But Thieves

    Friday Main Stage
  45. Sons Of Kemet

    Sons Of Kemet

    Friday Lift
  46. Benjamin Clementine

    Benjamin Clementine

    Friday Club
  47. Marcel Dettmann

    Marcel Dettmann

    Thursday Boiler Room
  48. Maribou State

    Maribou State

    Saturday Castello
  49. Vitalic ODC live

    Vitalic ODC live

    Saturday Dance Hall
  50. Protomartyr

    Protomartyr

    Saturday Lift
  51. The Blaze

    The Blaze

    Saturday Dance Hall
  52. Or:la

    Or:la

    Friday Booth
  53. Lauv

    Lauv

    Thursday Dance Hall
  54. Martin Solveig

    Martin Solveig

    Thursday Dance Hall
  55. Kiasmos live

    Kiasmos live

    Thursday Castello
  56. JD McPherson

    JD McPherson

    Friday Club
  57. $uicideboy$

    $uicideboy$

    Saturday Marquee
  58. Rejjie Snow

    Rejjie Snow

    Thursday Lift
  59. Rolling Blackouts Coastal Fever

    Rolling Blackouts Coastal Fever

    Saturday Lift
  60. Ron Gallo

    Ron Gallo

    Saturday Lift
  61. Todiefor

    Todiefor

    Friday Boiler Room
  62. Confidence Man

    Confidence Man

    Saturday Castello
  63. Rhye

    Rhye

    Friday Club
  64. DJ Guv

    DJ Guv

    Thursday Boiler Room
  65. Kelly Lee Owens

    Kelly Lee Owens

    Thursday Castello
  66. Rag'n'Bone Man

    Rag'n'Bone Man

    Thursday Main Stage
  67. Yellow Days

    Yellow Days

    Friday Lift
  68. Nick Murphy (fka Chet Faker)

    Nick Murphy (fka Chet Faker)

    Thursday Club
  69. Yungblud

    Yungblud

    Friday Marquee
  70. Chase Atlantic

    Chase Atlantic

    Saturday Club
  71. Sofi Tukker

    Sofi Tukker

    Friday Dance Hall
  72. Slushii

    Slushii

    Friday Boiler Room
  73. John Maus

    John Maus

    Friday Lift
  74. Sub Focus dj set

    Sub Focus dj set

    Friday Boiler Room
  75. Dirty Projectors

    Dirty Projectors

    Thursday Club
  76. Welshly Arms

    Welshly Arms

    Saturday Main Stage
  77. SYML

    SYML

    Friday Lift
  78. A.M.C & Turno

    A.M.C & Turno

    Saturday Boiler Room
  79. Horse Meat Disco

    Horse Meat Disco

    Thursday Booth
  80. J. Bernardt

    J. Bernardt

    Saturday Club
  81. David August

    David August

    Friday Castello
  82. Aurora

    Aurora

    Thursday Club
  83. Leafs

    Leafs

    Thursday Lift
  84. Joyhauser

    Joyhauser

    Thursday Boiler Room
  85. Amber Run

    Amber Run

    Friday Club
  86. Jax Jones live

    Jax Jones live

    Friday Dance Hall
  87. Riton & Kah Lo

    Riton & Kah Lo

    Friday Boiler Room
  88. Børns

    Børns

    Friday Castello
  89. Marlon Williams

    Marlon Williams

    Saturday Club
  90. Louis The Child

    Louis The Child

    Saturday Dance Hall
  91. Tom Trago

    Tom Trago

    Thursday Booth
  92. N.E.R.D

    N.E.R.D

    Friday Main Stage
  93. Dua Lipa

    Dua Lipa

    Thursday Main Stage
  94. Stay tuned...

Use #PKP18